موضوعات داغ

نمایندگان جامعه سیلینگ خلیج فارس مسیر دریایی جزیره هرمز به بندرعباس را طی کردند

بازدیدها: ۹۵

11 1024x576 - نمایندگان جامعه سیلینگ خلیج فارس مسیر دریایی جزیره هرمز به بندرعباس را طی کردند
محل نقطه پایانی مسیر هرمز-بندرعباس با حضور مسئولین هیئت قایقرانی استان هرمزگان

به مناسبت ۱۰ اردیبهشت روز ملی خلیج فارس ، ورزشکاران کایت بردینگ هرمزگان به نمایندگی از جامعه سیلینگ خلیج فارس مسیر دریایی جزیره هرمز تا بندرعباس را طی کردند.
دبیر هیئت قایقرانی استان هرمزگان در این باره گفت : در این برنامه سیلورهای هرمزگانی مسیر خود را با مشایعت آقای دریایی مسئول محترم اداره ورزش و جوانان جزیره هرمز و از محل فرش خاکی آن جزیره آغاز و پس از طی نمودن مسافت ۲۰ کیلومتر دریایی در مدت ۶۰ دقیقه در ساحل غدیر بندرعباس به پایان رساندند.
سید مهدی موسوی افزود : این رویداد با حضور ورزشکاران عدنان افندی ، فرزاد آبنوس و سید مهدی خواجه امینیان از بندرعباس و با سرپرستی و هدایت حامد برخوردارزاده از جزیره قشم اجرا گردید.
ایشان خاطر نشان کردند : ما هر ساله برنامه های ویژه ای برای روز ملی خلیج فارس برنامه ریزی و اجرا میکنیم ، اما امسال با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ و بجهت حفظ سلامت جامعه ورزشی تمام برنامه های ورزشی که احتمال تجمع داشت را لغو نمودیم. این برنامه نیز با توجه به انفرادی بودن و اجرا در دریا و با رعایت تمام ملاحظات سلامتی و بهداشتی و بشکل بسیار محدود و نمادین اجرا گردید.

وی در پایان از حمایت های جناب آقای امیاری مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان هرمزگان و آقای خادمی معاونت ورزشی آن اداره کل ، آقای دریایی رئیس اداره ورزش و جوانان جزیره هرمز و آقای محمد احمدی زاده مدیر بندر شهید حقانی بندرعباس که حمایت های ایشان همواره کمک حال جامعه ورزش قایقرانی بوده است ، تشکر ویژه دارم.

کایت بردینگ بعنوان یکی از رشته های موفق دریایی از سال ۱۳۹۳ در هرمزگان شروع به فعالیت نموده و در حال توسعه است. کایت بردینگ در المپیک ۲۰۲۴ پاریس حضور خواهد داشت.

منبع
جامعه سیلینگ خلیج فارس
برچسب ها
دکمه بازگشت به بالا
 
بستن