موضوعات داغ

دی رامکور و موروز قهرمان مسابقات فرمولا کایت جهان ۲۰۲۱

بازدیدها: ۹۶

DeRamecourtandPianosi 1024x570 - دی رامکور و موروز قهرمان مسابقات فرمولا کایت جهان 2021

تئو د رامکور از فرانسه و دانیلا موروز از ایالات متحده پس از یک هفته دراماتیک از مسابقات در ساردینیا ایتالیا ، قهرمان مسابقات فرمولا کایت جهان شدند.
دی رامکور در پایان سری افتتاحیه با مجموع ۲۹ امتیاز به لطف هفت برد مسابقه در صدر جدول رده بندی قرار گرفت. او در فینال با همشهری خود اکسل مازلا همراه شد که پس از سری افتتاحیه دوم شد تا صعود خودکار به فینال را تضمین کند.
مازلا ، که پس از سه روز مسابقه را رهبری کرد ، همچنین هفت برد به نام خود ثبت کرد ، اما در آخرین روز از سری افتتاحیه برتری خود را واگذار کرد.
ریکاردو پیانوسی ایتالیایی و یک فرانسوی دیگر در بنوا گومز ، که هر دو مسابقات نیمه نهایی خود را برده بودند ، ترکیب نهایی را تکمیل کردند.
به عنوان رهبر ، د رامکور فقط به یک برد مسابقه برای کسب عنوان قهرمانی نیاز داشت و در اولین مسابقه فینال شانس داشت ، اما پس از پیشرو بودن در بیشتر مسیر توسط مازلا به خط نزدیک شد.
د رامکور در مسابقه دوم پرونده مردان را بست و مازلا دیگر تنها مدعی نقره شد و پیانوسی سکو را با سومی کامل کرد.
در بخش زنان ، مدافع قهرمان جهان موروز در سری ابتدایی در ۱۲ مسابقه با کسب ۴۶ امتیاز برنده مسابقات قهرمانی بود.
“الی آلدریج” بریتانیایی با ۶۶ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و همچنین به طور خودکار به مسابقه نهایی راه یافت.
ترکیب فینال توسط دو کایت بردر فرانسوی ، “پوما نیولند” و “لوریان نولوت” ، تکمیل شد که هر دو در نیمه نهایی خود پیروز شدند.
موروز ، که برای کسب پنجمین عنوان قهرمانی جهان نیاز به برد تنها یک مسابقه فینال داشت ، در اولین راند خود کار را انجام داد و در آخرین دور نولوت را پشت سر گذاشت تا پیروزی را به ثمر برساند.
در پشت موروز و نولوت ، درام اتفاق افتاد زیرا آلدریج و نیولند هر دو دو بار سقوط کردند و آلدریج توانست دوباره خود را به مسابقه برگرداند و در مسابقه سوم شد ، و در مقام دوم روی سکو ایستاد.
مقام دوم نولوت در مسابقه نهایی برای او کافی بود تا در مجموع سوم شود.

مسابقات کایت بردینگ کلاس فرمولا کایت جهان ۲۰۲۱ از تاریخ ۱۹ تا ۲۵ مهر ۱۴۰۰ در شهر ساردینیا ایتالیا برگزار شد.

منبع
ایران سیلینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن